Versmondó verseny

A költészet napján, április 11-én iskolánk is tisztelegett a versek “szerelmesei” előtt. A hagyományos versmondó versenyünkön három kategóriában mérték össze előadókészségüket a versendi tanulók. 32 versmondót zsűrizett iskolánk háromtagú értékelő bizottsága; mindenkit minősítettek: bronz, ezüst és arany fokozattal.
Az idei téma a család volt. Gyönyörű, megható vagy éppen kedves, humoros alkotásokat hallhattak az érdeklődők. S ebben nem volt hiány! Sok szülő és családtag volt jelen ezen a mozgalmas, szép délutáni programon.
Kiemelt aranyat kapott:
az I. kategóriában: Kovács György 2. osztályos tanuló,
a II. kategóriában: Mészáros Erzsébet 3. osztályos tanuló,
a III. kategóriában (a felsősöknél): Balog Maja 6. osztályos tanuló.
Arany minősítést kapott:
az I. kategóriában: Horváth Hortenzia (1.o.), Varga Joel (1.o.) és Rácz Karolina (1.o.),
a II. kategóriában: Kárász Zalán (4.o.), Kálai Kíra (3.o.) és Kovács Fédra (3.o.),
a III. kategóriában: Kovács Dániel (6.o.), Reit Réka (5.o.) és Batánovics Imre (8.o.).
Szeretettel gratulálunk a nyerteseknek!

Képek a galériában!

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.